Nasz Zespół

Nowacka & Górnicki

Znajdująca się w Warszawie i działająca na terenie całej Polski kancelaria Nowacka & Górnicki, oferuje pomoc w zakresie prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego. Nasz zespół analizuje sytuację firmy w kryzysie, diagnozuje problemy, oraz wskazuje sposoby ich rozwiązania. Udzielamy fachowych porad w kierunkowym temacie, sporządzamy opinie, przygotowujemy stosowną dokumentację oraz występujemy w roli pełnomocników naszych Klientów przed sądami oraz innymi organami. Kancelarię Nowacka & Górnicki tworzą specjaliści – Doradcy restrukturyzacyjni, Prawnicy, Księgowi i Analitycy z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Kancelaria w ramach prowadzonej praktyki współpracuje również z wieloma uznanymi Ekspertami zewnętrznymi.

Karolina Nowacka

Doradca restrukturyzacyjny (numer licencji 912).

Członek Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych. Wspólnik Kancelarii Nowacka & Górnicki. Członek Instytutu Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad niewypłacalnością w Warszawie. Członek zespołu badawczego IPUiR przy MS w zakresie weryfikacji wpływu nowelizacji prawa upadłościowego na ilość otwartych postępowań upadłościowych konsumentów w latach 2014-2016.

Doświadczenie zdobyła w reprezentacji klientów w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych w wielu branżach – m.in. budowlanej, kosmetycznej, informatycznej, handlowej, medycznej, winiarskiej. Od 2015 r. przeprowadziła kilkaset postępowań upadłościowych – konsumenckich i firmowych, oraz restrukturyzacyjnych, pełniąc funkcję syndyka, nadzorcy oraz likwidatora. Jako syndyk doprowadziła do zawarcia prawomocnie zatwierdzonego układu w upadłości spółki z o.o. Pełniąc funkcję nadzorcy w Przyspieszonym Postępowaniu Układowym czynnie uczestniczyła w zawarciu prawomocnie zatwierdzonego układu z wierzytelnością ponad 120 mln zł. Współpracuje z sądami w całej Polsce. Reprezentuje firmy oraz klientów indywidualnych w negocjacjach z wierzycielami, dążąc do zawarcia układu.

Michał Górnicki

Doradca restrukturyzacyjny (numer licencji 886). Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny. Członek Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych. Wspólnik Kancelarii Nowacka & Górnicki.

Doświadczenie zdobył w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych w wielu branżach m.in. handlowej, budowlanej, informatycznej, rolniczej. Od 2015 r przeprowadził – pełniąc funkcję syndyka – kilkaset postępowań upadłościowych – konsumenckich i firmowych a także – jako nadzorca sądowy i zarządca – kilkadziesiąt postępowań restrukturyzacyjnych, które zakończyły się zawarciem układu z wierzycielami. Reprezentuje klientów w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Współpracuje z sądami w całej Polsce. Reprezentuje klientów w negocjacjach z wierzycielami, dążąc do zawarcia układu. Wieloletni asystent syndyka, menedżer w spółkach z branży IT. Uczestnik licznych konferencji w tematyce prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Lilianna Kubsik

Starszy specjalista ds. restrukturyzacji i upadłości.

Od 2016 roku związana z Kancelarią Nowacka & Górnicki. Zajmuje się obsługą postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Studiów Edukacyjnych oraz Uczelni Łazarskiego w Warszawie, na kierunku Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe (restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstw). 

Magdalena Karmowska

Analityk finansowy – główna księgowa.

 W Kancelarii Nowacka & Górnicki zajmuje się analizami finansowymi przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych. Opracowuje perspektywy finansowe restrukturyzacji.

Odpowiada również za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności Kancelarii.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na kierunku finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

Joanna Leśniewska

Specjalista ds. administracyjnych.

Od 2020 roku związania z Kancelarią Nowacka & Górnicki. Zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem codziennej pracy Kancelarii. Odpowiedzialna jest za procesy administracyjne Kancelarii oraz właściwą organizację pracy biura i obsługę Klientów.

Z wykształcenia Referent oraz Technik administracji.

Zostaw do siebie kontakt. Oddzwonimy!

DLA
PRZEDSIĘBIORSTW

 

+48 730 587 293

restrukturyzacja@nowackagornicki.pl

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

 

+48 792 591 365

kancelaria@nowackagornicki.pl

DLA GOSPODARSTW
ROLNYCH

 

+48 501 068 489

restrukturyzacja@nowackagornicki.pl